Jaké křeslo do obývacího pokoje?

Mít masážní křeslo do obývacího pokoje je sen nejednoho z nás. Moderní masážní křeslo vás zvládne nejen namasírovat, ale také diagnostikuje, jak moc máte ztuhlá záda, zváží vás a odhadne míru stresu. Na základě těchto údajů vybere správný druh masáže. Masážní křesla byla vyrobena nejdříve v Japonsku, kde vyvíjejí nové a nové funkce.

Trápí vás problémy se zády? Pak si vyberte masážní křeslo

Problémy se zády máme díky špatnému stání, sezení, díky stresu i špatným stravovacím a pohybovým návykům. Díky tomu se rychleji unavíme, bolí nás záda, hlava, cítíme se velmi podráždění. Jak z této situace ven? Pořiďte si masážní křeslo do obývacího pokoje. Než si samotné křeslo vyberete, zvažte k čemu křeslo chcete používat, pro koho je určeno, kolik do něj chcete investovat, co od konkrétního modelu očekáváte.

Vyberte si křeslo podle funkcí. Kvalitní křeslo na masáže zvládne mimo jiné i diagnostiku vašeho problému. Zvládnou přeměřit ztuhlost svalů, změří si vaše tělesné parametry a po vyhodnocení těchto údajů vyberou správnou masáž.

Masážní křesla pracují na principu masážních válečků, kdy hloubková masáž, správně určená zvládne nahradit návštěvu masážního salonu. Můžete si vybrat křesla, která zvládají masáž lymfatickou, kladívkovou, vibrační nebo hnětací. Masážní křeslo umí masírovat celé tělo, ve speciálních režimech jen určité části těla, rovněž se přizpůsobí tvaru masírovaného těla.

Vybírat můžete v různých cenových relacích, v různých barvách a ty opravdu luxusní kousky nabízí funkce jako vyhřívané sedadlo, 3D masáž, MP3 přehrávač, magnetoterapii nebo třeba jade projektor, který má infračervené záření a přikládá se na postižené místo. Pomáhá uvolnit svalstvo. Rovněž složitost ovládání křesla závisí na počtu funkcí. Nejlevnější křesla mají ovládání bez LED displeje.

Proč se vyplatí pořídit si masážní křeslo?

Pořízení masážního křesla do obývacího pokoje má své výhody. Především si můžete dopřát masáž kdykoliv potřebujete. Nemusíte se nikam objednávat, kupovat si drahé permanentky nebo někam dojíždět. Masáž celého těla, především krku a páteře absolvujete v pohodlí domova. S kvalitním křeslem si dopřejete skutečně kvalitní masáž. Pravidelnou masáží stimulujete masážní body a zlepšíte krevní oběh, zbavíte se řady zdravotních obtíží. V případě, že je v křesle zabudován přehrávač hudby, můžete si dopřát masáž za doprovodu oblíbené hudby a skutečně relaxovat.

Kdy se vyplatí pořídit si masážní křeslo?

Při nákupu masážního křesla se vyplatí být rozvážný. Zejména není dobré naletět prodejcům, kteří nabízejí předražená křesla, která zpravidla nemají potřebné funkce. Existuje několik důvodů, kdy se vyplatí zvážit nákup masážního křesla. Mějte na paměti, že masážní křeslo nikdy nenahradí zdravý pohyb. Křeslo se vyplatí pořídit si, když potřebujete čas od času masáž. Pokud máte sedavé zaměstnání, je lepší aktivní odpočinek a skutečná masáž.

Masážní křeslo do obývacího pokoje se vyplatí pořídit v případě, že jeho kvalita koresponduje s cenou, když víte, že ho skutečně využijete a nebude jen dalším lapačem prachu v místnosti.