Tipli – výhody, nevýhody, recenze

Tipli je cashbacková platforma umožňující registrovaným uživatelům získat část peněz z jejich nákupů zpět. Na Tipli je k dispozici téměř 1 400 obchodů, kam uživatelé mohou kliknutím přejít a provést své nákupy. Když uživatelé použijí odkaz z Tipli a nakoupí, obchodník rozpozná, že byli přivedeni právě touto platformou. Po dokončení nákupu obdrží Tipli provizi od obchodníka, ze které poté připíše uživatelům jejich odměnu.


Výhody Tipli.cz:

 • Získání peněz zpět z online nákupů
 • Tipli.cz je zdarma a snadno se používá
 • Nabízí širokou škálu e-shopů a cashbacků
 • Lze si vybrat, jak cashback vyplácet (na bankovní účet, PayPal apod.)

Nevýhody Tipli.cz:

 • Výše cashbacku se u jednotlivých e-shopů liší
 • Ne všechny e-shopy jsou na Tipli.cz dostupné
 • Cashback bude připsán až po potvrzení objednávky e-shopem

Cashback platforma Tipli.cz umožňuje uživatelům získávat zpětně část peněz z jejich nákupů. Princip fungování cashback portálu spočívá v tom, že uživatelé nejprve projdou na stránce portálu seznam obchodníků, kteří nabízejí cashback, a poté provedou svůj nákup přímo na webových stránkách daného obchodníka přes odkaz z cashback portálu.

Když uživatel provede nákup, obchodník poskytne cashback portálu určitou provizi za zprostředkování prodeje. Tuto provizi cashback portál poté částečně předá zpět uživateli ve formě cashbacku, často ve formě finančních prostředků na jeho účet na cashback portálu. Cashback portál může také nabízet různé bonusy nebo slevy jako součást svých služeb.

Tento model je výhodný jak pro uživatele, kteří získávají část peněz zpět za své nákupy, tak i pro obchodníky, kteří získávají nové zákazníky prostřednictvím cashback portálu a platí provizi pouze za skutečné provedené nákupy.

Na Tipli lze vybrat z 1 443 obchodů, ve kterých se záskají odměny při každém nákupu.

Tipli.cz – co vše nabízí?

Cashback není jediná služba, kterou Tipli nabízí. Pokud jsou preferovány nákupy v kamenných obchodech, ocení se možnost prohlédnout si jejich aktuální akční letáky online.

Nejvíce se využívají letáky supermarketů jako Albert, Lidl, Penny, Billa nebo Tesco, najdou se zde také letáky drogerií a lékáren, (Rossmann, DM drogerie a Dr. Max), prodejců nábytku a hobby obchodů (Jysk, Bauhaus či Baumax) nebo obchodů s oblečením.

Pokud nějaký obchodní řetěz vydává slevový leták, je téměř jisté, že je k dispozici na Tipli. Všechny letáky jsou samozřejmě aktuální a dostupné s předstihem, a to na počítači, tabletu nebo mobilu.

Tým cashback portálu Tipli sleduje letáky supermarketů a kamenných obchodů, pečlivě monitoruje také slevy a akce internetových prodejen. Na profilech e-shopů na Tipli se najdou dostupné slevové kódy nebo tipy na mimořádné nabídky, jako jsou sezónní slevy. Nezáleží na tom, zda se jedná o obchod s oblečením, potravinami, online lékárnu nebo prodejce elektroniky jako Datart nebo Smarty.cz.

Cashback Tipli není omezen pouze na české prodejce, lze ho využít i na řadu zahraničních obchodů. Výběr e-shopů není omezen pouze na běžné zboží. Nabídka Tipli zahrnuje také poskytovatele finančních služeb, ubytování nebo pojišťovny. Díky stovkám obchodů, které jsou na Tipli přehledně a intuitivně roztříděny do kategorií, lze tento web využít také jako zdroj inspirace pro nákupy.

Tipli.cz je možné využít i prostřednictvím mobilní aplikace. Díky ní je možné nakupovat levněji i na cestách, v práci nebo při posezení v kavárně. Mobilní aplikaci lze stáhnout pro operační systémy Android i iOS.

Prostřednictvím mobilní aplikace Tipli obdrží zákazník informace o aktuálních slevových akcích a kupónech.

Tipli recenze

Cashback portály se staly populárním způsobem, jak získat zpětně část peněz za nákupy, což láká mnoho zákazníků. Jedním z takových portálů je tipli.cz, který slibuje uživatelům zpětný cashback z nákupů provedených prostřednictvím jejich platformy.

Zde je pohled na zkušenosti zákazníků s tímto cashback portálem:

 • Snadná registrace a použití: Mnoho uživatelů oceňuje jednoduchou registraci a intuitivní použití tipli.cz. Proces registrace je rychlý a není nijak složitý, což umožňuje uživatelům začít sbírat cashback co nejdříve.
 • Široká nabídka obchodníků: Uživatelé vítají širokou škálu partnerských obchodů, s nimiž tipli.cz spolupracuje. To jim umožňuje získat cashback na různé produkty a služby, od oblečení až po technologické výrobky.
 • Dobrá úroveň cashbacku: Zákazníci hodnotí relativně dobrou úroveň cashbacku, kterou tipli.cz nabízí. I když částky cashbacku se mohou lišit v závislosti na konkrétním obchodě a produktu, většina uživatelů vnímá tuto formu odměny jako příjemný bonus k jejich nákupům.
 • Spolehlivost vyplácení cashbacku: Zkušenosti s vyplácením cashbacku se mezi uživateli liší. Zatímco někteří zákazníci hlásí hladký proces a pravidelné vyplácení, jiní mohou narazit na zpoždění či nejasnosti ohledně jejich cashbacku.
 • Zákaznická podpora: Někteří uživatelé zmiňují potíže s komunikací se zákaznickou podporou, když narazí na problémy s cashbackem nebo s nákupy. Není vždy jasné, jak dlouho může trvat, než se jejich problém vyřeší.

  Celkově lze říci, že tipli recenze jsou ve velké míře kladné. Mnoho uživatelů nalézá výhody v získávání cashbacku z jejich běžných nákupů, existují však také obavy ohledně spolehlivosti vyplácení a kvality zákaznické podpory. Každý uživatel by si měl udělat svůj vlastní názor na základě osobní zkušenosti s tímto portálem.

  Tipli klade maximální důraz na přání zákazníků. Vedle pečlivé zákaznické podpory využívá také sofistikovaný systém zpětné vazby a snaží se využít veškeré připomínky ke zlepšení svých služeb. Mimo to neustále rozšiřuje nabídku obchodů, ve kterých je možné získat cashback.

  Cashback platforma Tipli.cz vrátila již více než 500 000 000 Kč z nákupů svým uživatelům.

  Cashback portály se stávají stále populárnější možností pro uživatele, kteří chtějí maximalizovat své úspory při online nákupech. Tipli.cz se svou uživatelsky přívětivou platformou a širokou nabídkou partnerských obchodů nabízí atraktivní možnost získat zpět část peněz z každého nákupu.

  S jasným a transparentním systémem, který umožňuje uživatelům snadno sledovat jejich cashback a využívat různé bonusové akce, se stává Tipli.cz oblíbenou volbou pro české online nakupující.

  Díky kombinaci výhodného cashbacku, široké nabídky obchodů a jednoduchého použití je Tipli.cz skvělým spojencem pro každého, kdo chce ušetřit při svých online nákupech.